Zlato, jsem doma!

25. ledna 2014 v 17:59 | Lily of the valley |  Lily of the valley
It just sort of... happened.
Tenhle blog tu byl pokud vím od roku 2008 do r. 2012, přibližně. Když jsem ho rušila, myslela jsem, že už se k psaní (ať už fan fiction nebo své vlastní tvorbě) nevrátím. Vůbec, nikdy, a tak dále, všichni to známe.
Vydržela jsem to dva roky.
Spousta práce, učení, milion důležitějších věcí, no, a najednou jsem si uvědomila, že mi to chybí. Strašně moc mi chybí něco tvořit... A po několika dnech, kdy jsem byla ponořená na fanfiction.net a hltala jsem zase znova HP ff... Jsem si vzpomněla, proč jsem to psala. Protože to nikdy nebylo originální, nikdy jsem neměla úplně nový nápad, ale sakra, když člověk čte cizí fikci, vždycky tam je moment, kdy si řekne - tady by to šlo líp, tady se to táhne, proč to tam přeskočil, když to bylo tak super?
No... Nejsem si jistá, jestli to zvládnu, znova se do tohohle světa dostat. Ale zrovna teď mě to baví, tak proč to nezkusit? Přinejhorším to zase smažu, že.

Dřív jsem zkoušela více žánrů. Akce, komedie, dobrodružství, temný svět... Všechny povídky mě baví, všechny je totiž spojuje jedná důležitá věc - Harry Potter. Bez něj by vyrůstání nebylo tak strašně super, bez Rowlingové bych měla asi tak poloviční představivost, je to ikonická sága, a všichni ji musíme milovat, povinně. A právě díky tomu, že Harryho milujeme, chceme jeho svět rozvíjet, dostat ho dál, přidat do něj kousek sebe.

Myslím, že hlavní důvod mého odchodu bylo, že jsem začala psát vlastní fantasy. A čím delší byla, tím hůř se mi psalo cokoliv jiného, a nakonec ani ona nebyla žádný zázrak.
Takže teď to chce jedinou věc - povídku, která mě bude bavit psát. Asi jsem ji našla. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama