Únor 2014

II. díl

21. února 2014 v 20:14 | Lily of the Valley |  Poslední léto v pekle
Tak - zase zpátky do vysokoškolského koloběhu, aneb do teď nebyl čas. :) Podstatné je to, že sem přidávám, co bylo už napsané před třema rokama, takže to není přesně to, na co bych byla nejpyšnější, ale snad to bude stačit. :)
Ještě jednou - Faith v této kapitole je postava z mé jiné povídky, přinejhorším tu část přeskočte. ;-)
V plánu je ještě třetí dílek, ale ten není úplně hotový.
Užijte si to, a za komentáře budu ráda :)


I. díl

14. února 2014 v 0:14 | Lily of the Valley |  Poslední léto v pekle
Našla jsem v počítači povídku, která se dotýká Siriuse a vysvětluje, proč byl vymazán z rodinného rodokmenu, a proč strávil léto po šestém ročníku s rodinou Potterových.
Povídku jsem psala současně s mou milovanou kapitolovou, která se týkala jisté Faith, a proto se tam také vyskytuje. Vlastně si jí nemusíte vůbec všímat. ;-)
Podstatné ovšem je, že budou nejspíš tři díly, z nichž dva mám napsané. Varuji - je to silně hurt/comfort povídka, tedy žánr, který mě vždycky bavil číst i psát. Snad jsem to nepřehnala.
Užijte si ji. :)


2. kapitola

11. února 2014 v 20:57 | Lily of the valley |  Čtyři přání
Na úvod bych ještě ráda napsala, že miluju akční povídky. Ale musí dávat smysl, a proto je prvních pár kapitol klidných, plných rozhovorů. Znovu se snažím psát, tak to radši beru postupně. Ale určitě se během několika kapitol dostaneme k něčemu zajímavějšímu, minimálně k setkání s jistými dávno mrtvými osobami... I když pokud nad tím přemýšlím, tak zatím všechny, které Harry potkal, jsou v jeho realitě mrtví.
A k této kapitole konkrétně... Doufám, že tam nejsou příliš zmatené části, a že se vám to bude alespoň trochu dobře číst.
Děkuji zazo za komentář, a doufám, že se dočkám dalšího. :)
A teď už si užijte druhou kapitolu. :)