Kdo tedy jsem?

16. března 2014 v 22:54 | Lily of the Valley |  Lily of the valley
Nebudu vám psát o tom, že jsem trhlá. Protože nejsem. Jsem mnohem více introvertní, oceňuji samotu, a raději pracuju, než abych seděla u počítače.
Jenže taky moc ráda vymýšlím. Dřív jsem měla v hlavě místo jen pro psaní, nejdřív fan fiction, následně své vlastní fantasy. Pak přišlo období, kdy jsem měla naopak místo pouze pro svoje zvířata a aktivity s nimi... No, a teď se konečně dostávám do fáze, kdy bych to mohla dát dohromady a pokusit se jak psát, tak pracovat.
Psala jsem, že jsem samotářská introvertka - ale přitom pokud jsem s lidmi, hubu nezavřu. Promítá se to i na můj projev na internetu - když se mi něco nelíbí, nemám problém s tím se ozvat, a kdo má problém s mým blogem, nemusí sem vůbec lézt. (Netýká se konstruktivní kritiky, kterou mám ráda.)
Problém se mnou je ale v tom, že mívám období, kdy píšu píšu píšu, a pak následuje měsíc, kdy otevřu ty poťapaný OpenOffice, koukám na ten text a ideálně ještě smažu pět stránek dozadu, co se mi zrovna nelíbí.
Momentálně teda koukám na tenhle editor a mám chuť to smazat, ale co si budeme povídat, tohle stejně nikdo nečte, tak si můžu plácat, co se mi zachce.

No, co o sobě můžu napsat - je mi dvacet a jeden rok, studuji na nejmenované VŠ v Brně, která mi žere spoustu času a ze které mě nejspíš dost brzo vylejou. Jsem zvířátková. Mám nejspíš přehnanou důvěru v lidi, ale pokud mě někdo zradí, nemá nikdy druhou šanci. To je fakt hrozně podstatná informace, co?
Mám ráda, když prší a jsem doma a nemusím se učit. Nebo když je hezky, nejsem doma a můžu být celý den venku a dělat - dělat rukama, protože to je nejlepší lék na problémy - zničit se, večer padnout do postele a nemuset přemýšlet. Taky mám ráda, když se dobře najím - kolikrát to nemusí být ani dobře. Ráda jím, tečka. Dokud nebudu mít s váhou problémy, budu stále ráda jíst, protože je to hrozně fajn. No ne?
Co nemám ráda? Když ze sebe někdo dělá machra, aniž by to zvládal.

Jmenuji se Lily of the valley. Nejenom, že je to moje přezdívka, je to reálně i mé jméno. Ale v angličtině to zní líp. :)
Píšu od roku 2006, pod touto přezdívkou od roku 08 do roku 2012 (a pak vlastně skončil svět).
Myslím a doufám, že už jsem vyrostla z dob, kdy jsem potřebovala nutně feedback, miliony komentářů. Ale kdyby to někdo četl - rozhodně se neurazím, kdyby zanechal stopu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akras Akras | E-mail | 22. dubna 2014 v 20:13 | Reagovat

Takže pokud se nepletu tvoje jméno je Konvalinka? :D je fajn že ses rozhodla vrátit se zase ke psaní ;-) jo kdebych sehnala něco staršího? Tady to mám už přečtené a chtěla bych zjistit jak moc se změnil tvůj styl psaní a jestli se vůbec změnil :D taky mě docela udivuje že mnoho autorů na které jsem natrefila a jsou momentálně aktivní tak je z
Brna a neb tady aspoň studují :D nevím čím to
je, žeby tím zvláštním vířením brněnského
inspirativního vzduchu :D mimochodem jsem
taky z Brna ;-)

2 Lily of the valley Lily of the valley | Web | 22. dubna 2014 v 21:00 | Reagovat

[1]: Tak nějak ;-)
Starší věci sem budu dávat buď po revizi, nebo některé nikdy v životě - byly to hrůzy, nebo alespoň tak začaly... Mám tu něco předělaného, ale nevím, jestli bych to dokončila, tak to sem nejdřív nechci moc dávat. :-) Uvidím o prázdninách, zatím si chci najít čas na psaní toho, co mám tady :-) Možná sem hodím ještě nějaké jednorázovky :-)

Jo, inspirativní vzduch... To nevím teda :D Momentálně mám pocit, že se v Brně spíš dusím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama