Červenec 2014

5. kapitola - Azkaban

12. července 2014 v 23:36 | Lily of the Valley
Aaaach jo, hlava děravá, díky Akras, že jsi to napsala hnedka, já bych si toho sama ani nevšimla! Aneb když vynechám jednu kapitolu... Tím se tedy vysvětlovací kapitola samozřejmě posouvá k číslu 6, a správná kapitola 5 je tady. Budu to muset nějak vyoslit, aby se to dalo rozumně zobrazit... No nic, no :) Tak tedy po měsíci nečinnosti dvě kapitoly v jeden den. Proč ne :D

6. kapitola - Agáta vysvětluje

12. července 2014 v 21:57 | Lily of the Valley |  Nový život
Tak jak se tak dívám, žádná sláva s přidáváním, co? V úterý jsem měla poslední zkoušku na následující měsíc (hehe), takže teď si snad vyhradím víc času na psaní.
K této kapitole - je hodně vyprávěcí a vysvětlovací, jak se píše v názvu. Ale snažila jsem se, aby nebyla úplně suchá. :-)

Akras: Tak některé otázky zodpoví tahle kapitola... Ano, Faith to zatím bere velmi dobře, ale když se člověk ocitá v takovéto situaci, nemůže si vybírat, a tak se to snaží přijmout tak, jak to je. Do této doby se jí to docela daří. S Kouřem - ono jakékoliv levné, nepančované pití pálené z čehosi chutná i smrdí dost odporně, co si budeme povídat :-) Jeho hlavní výhoda je ta, že je levný skoro jako voda. Já vím, že se tam dlouho neobjevily postavy z canonu, ale už brzo se vrátí na scénu. Asi se mi až moc zalíbila Agáta :-P A s Azkabanem máš pravdu, ale už dříve jsem vždycky uvažovala nad tím, jak je nepraktické, když se tam dostávají tak dlouho. Vezmeme-li v potaz nepravděpodobnou, ale možnou vzpouru, tak i když se o tom na souši dozví, než se tam dostanou, vězni mají možnost utéct. Zatímco když je způsob, jak se dostat do Azkabanu přímo... A není to klasické přenášedlo, samozřejmě, že ho nespustí každý, kdo si to plátno přehodí přes sebe.
Na další otázky - bude ze mě veterinář :-D Snad jednou. Jen jsem lemra líná, tak nevím, kdy přesně to bude ;-)
Samantha: Děkuji :-) Doufám, že se ti bude líbit i dál.