Březen 2015

Kapitola 5

23. března 2015 v 10:58 | Lily of the Valley |  Čtyři přání
Tak, klávesnici stále nemám, takže dál psát nemůžu, ale přidat už napsané není problém. :-) Vlastně se to nakonec vyvrbilo úplně jinak a místo nové klávesnice bude úplně nový počítač, ale to není tak podstatné. Teď píšu na externí, která je úplně k ničemu a neustále dělám chyby - nelíbí se mi rozestavění písmenek.
Přestanu kecat, přidávám pátou kapitolu ke Čtyřem přáním, doufám, že se bude líbit.

Sometimes it´s just bad luck; other times you are just an idiot

11. března 2015 v 19:28 | Lily of the Valley
Zpráva pro Samanthu: Je mi to líto, ale ještě se tak týden nic neobjeví. Mám napsané tři kapitoly v notebooku, kterému nefungují klávesy... Mojí vinou Nevinný Snažila jsem se vyčistit klávesnici, a najednou mi přes polovinu kláves prostě nepracuje, a přitom jsem to nedělala poprvé. Nová už mi pluje/letí z Číny, takže snad problémy přestanou. Psala bych, ale nedostanu se k předchozím dílkům, protože se ani nemůžu přihlásit. Šlápnul vedle Vlastně to začalo tím, že se mi špatně psalo, protože mi vynechávaly dvě (slovy D-V-Ě) klávesy a občas mezerník; namísto toho mi nefungují dvě řady vůbec a ostatní podle toho, jak se vyspí.
Nikdy jsem se nepovažovala za technického antitalenta, ale asi budu muset změnit názor.
Když se ale dívám na poslední přidání, tak musím dodat, že jsem pitomá, protože už tady ty kapitoly být mohly, jen jsem se nedostala k tomu je zveřejnit. Jdu si najít vhodný roh pokoje a vysypat hrách na zem, abych na něj mohla kleknout...

Navíc jsem přemýšlela o přestěhování. Celý život jsem byla spokojená na blogu, a nedá se říct, že by mě už nějak otravovala krásná.cz a tn.cz, nějak to neřeším; ale zakládala jsem stránku kamarádovi na jednom webhostingu, a asi jsem se zamilovala. Uvidím, co se z toho vyvrbí, nejspíš se na to vykašlu, ale líbí se mi tam všechno - od rozhraní přes absenci reklam až ke vzhledu.
No nic, jdu na ten hrách.