Poslední léto v pekle

III. díl

15. března 2014 v 22:27 | Lily of the Valley
No, nebudu se omlouvat. Nejde o spisovatelský blok, já totiž přesně vím, co chci psát. Jen doopravdy není čas. Viňte za to začátek semestru a zhuštěné pracovní povinnosti o víkendech. Po večerech totiž momentálně raději koukám na filmy, než abych ještě něco tvořila. :)
Jinak, tuhle povídku tímto dílem ukončuji. :) Další už následovat nebude. S koncem nejsem spokojená na sto procent, ale co si budeme povídat, kdybych to měla teď ještě jednou přepisovat (a neptejte se, po kolikáté), bude to ještě horší. Takže - užijte si poslední díl a doufám za komentář/e. :)II. díl

21. února 2014 v 20:14 | Lily of the Valley
Tak - zase zpátky do vysokoškolského koloběhu, aneb do teď nebyl čas. :) Podstatné je to, že sem přidávám, co bylo už napsané před třema rokama, takže to není přesně to, na co bych byla nejpyšnější, ale snad to bude stačit. :)
Ještě jednou - Faith v této kapitole je postava z mé jiné povídky, přinejhorším tu část přeskočte. ;-)
V plánu je ještě třetí dílek, ale ten není úplně hotový.
Užijte si to, a za komentáře budu ráda :)

I. díl

14. února 2014 v 0:14 | Lily of the Valley
Našla jsem v počítači povídku, která se dotýká Siriuse a vysvětluje, proč byl vymazán z rodinného rodokmenu, a proč strávil léto po šestém ročníku s rodinou Potterových.
Povídku jsem psala současně s mou milovanou kapitolovou, která se týkala jisté Faith, a proto se tam také vyskytuje. Vlastně si jí nemusíte vůbec všímat. ;-)
Podstatné ovšem je, že budou nejspíš tři díly, z nichž dva mám napsané. Varuji - je to silně hurt/comfort povídka, tedy žánr, který mě vždycky bavil číst i psát. Snad jsem to nepřehnala.
Užijte si ji. :)

 
 

Reklama